W dniu 5 maja nasze przedszkole zamieniło się w biało-czerwony zakątek pełen dumy i radości. Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, przedszkolaki uczestniczyły w uroczystej lekcji patriotyzmu.
Dzieci, ubrane w odświętne stroje z przypiętymi kotylionami, wspólnie odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego”, pamiętając o zachowaniu właściwej postawy.
Podczas przedstawienia dowiedziały się, że Polska to nasz wspólny dom, a Konstytucja to najważniejsza „księga z zasadami” w kraju.
Przedstawienie przygotowała Pani Natalia Stolc z grupą Mrówek.






